Şiir Kenti

Hakkımızda

Şiirkenti.com
2016 yılı Mayıs ayında yayın hayatına başlayan sitemiz kısa zamanda popüler bir site haline gelen kültür-edebiyat-sanat alanlarında özgün paylaşımlar yapan bir portal olarak hizmet vermektedir. Sitemizin önceliği okuyucu kitlemizi yazmaya teşvik edip kalıcı eserlere imza atmaktır.

Sitemiz şiire, edebiyata gönül vermiş 3-5 arkadaşın bir araya gelmesi ile oluşmuştur. Zamanla kar tanesinin zirveden bırakılması gibi büyümekte olan bu siteye üye olup destek verebilirsiniz. Şiir ekle bölümünden rahatlıkla şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz.

Birçok kategoride paylaşım yapan sitemiz şiir ve yazıda her türlü esere yer vermeye çalışmıştır. Eksik olan veyahut sitemizde görmek istediğiniz bir bölüm var ise bizimle rahatlıkla iletişime geçip bu sitenin büyümesinde katkı sağlayabilirsiniz. Tüm paylaşımlarımızın ana amacı edebiyata gönül vermiş kitlelere bilgi ve deneyim sağlamak.

Siirkenti.com, ailesi olarak; sitemizde yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece sitemize aittir. Sitemizde yer alan her türlü eserin telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri şahıslara aittir. Siirkenti.com ailesi olarak hiç bir şekilde kâr amacı gütmemekteyiz, ve sitemizde yer alan bütün içerikler yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, denmeler, öyküler ve diğer tüm eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri şahıslara aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin izin almaksızın kısmen de olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.

Son olarak ziyaretçilerimiz teşekkür babında yorum yapsalar dahi tarafımızca memnun kalacağımızı bildiririz. Ziyaretçilerimiz site politikalarına uymak zorunda olduklarını unutmasınlar. Aksi halde yasal suç işlemiş olurlar.